SmackDown
całe show dostępne na stronie!
A w nim między innymi:
 • Singles Match: Roman Reigns vs. Bray Wyatt;
 • Singles Match: Rob Van Dam vs. Seth Rollins;
 • Singles Match: Sheamus vs. Damien Sandow;
 • main event - 6-Man Tag Team Match: Roman Reigns, Big Show & Mark Henry vs. The Wyatt Family
Breaking News:
Co z powrotem Batisty?
W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, iż Batista w ogóle nie chce już powracać do WWE ze względu na możliwość doznania kontuzji, która zaszkodziłaby jego karierze filmowej. Wczoraj pojawiły się nowe informacje, które mówią o tym, iż Batista nie chce powracać do organizacji, ponieważ czuje się on zawiedziony i jest niezadowolony z tego, jak WWE zarezerwowało jego powrót w tym roku. Portal PWInsider doniósł, że jeśli Batista jednak zdecydowałby się na powrót, to od razu rozpocząłby program prowadzący do jego walki na WrestleManii 31. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Batista jakiś czas temu wyraził zainteresowanie pojedynkiem z Triple H'em, a stawką tego starcia miałoby być przejście na emeryturę przegranego.

Shoutbox - czat

Media społecznościowe strony:

(Kliknij na logo danego portalu,aby przejść na profil strony)

M
P
W
zawodnik
1
1
--
Brock Lesnar
2
2
--
Roman Reigns
3
5
John Cena
4
3
Seth Rollins
5
4
Randy Orton
6
6
--
Sheamus
7
7
--
Dean Ambrose
8
10
Paige
9
8
The Usos
10
14
Dolph Ziggler

Wyjaśnienie:
M - aktualne miejsce w POWER RANKINGS
P - poprzednie miejsce w POWER RANKINGS
W - wskaźnik POWER RANKINGS
zawodnik - gwiazda WWE lub Team WWE

Rozkład strony:
Poniedziałek:
 • Monday Night RAW PL,
 • Total Divas,
Wtorek:
 • Monday Night RAW,
Środa:
 • WWE Main Event,
 • WWE Main Event PL,
Czwartek:
 • WWE NXT PL,
Piątek:
 • WWE NXT,
 • WWE Superstars,
 • SmackDown,
 • SmackDown PL,
Sobota:
 • aktualizacja POWER RANKINGS.
--------------------
07/09/14: SummerSlam PL
22/09/14: Night of Champions

SD PL 08/08/14

Oglądaj
SD 29/08/14

Oglądaj
RAW PL 11/08/14

Oglądaj
Night of Champions '14

Zapowiedź

News 02-04/03/14

2014-03-04 18:25:36, komentarzy: 0

CM PUNK!


 - CM Punk nie był obecny na wczorajszym RAW i ponoć w ogóle nie był brany pod uwagę podczas pisania skryptu gali. Jedna osoba z Creative Team'u powiedziała w piątek, że przez cały czas nie było żadnych informacji o nim, ale nie wykluczało się tego, iż w ostatnim momencie zawodnik ten mógł okazać się niespodzianką show i powrócić podczas gali. Większość ludzi z WWE nawet do samego rozpoczęcia RAW nie wiedziało, że tego zawodnika zabraknie jednak na pokazie.


Wczorajszy segment rozpoczynający galę był taki a nie inny, ponieważ WWE zdawało sobie sprawę z tego, że musi poruszyć temat CM Punk'a, a nie ignorować go. Obecne uczucie jest takie, że dzięki temu zdarzeniu mimo wszystko organizacji w małym stopniu udało się osiągnąć cel, jakim było lekkie uciszenie tłumu. Według większości, gdyby segment ten nie rozpoczął show, to z czasem okrzyki 'CM Punk' byłyby coraz głośniejsze, aż do zakończenia gali.


 - WWE ogłosiło, że w tym tygodniu tygodniówka WWE Main Event zostanie wyemitowana na żywo we wtorek na kanale WWE Network. To nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale mówi się, że show to będzie transmitowane live aż do czasu WrestleManii XXX. Co ciekawe, kontakt WWE z firmą Ion(firma, która transmituje tygodniówkę WWE Main Event) wygasa 2 kwietnia bieżącego roku i jak na razie rozmowy odnośnie przedłużenia owej umowy nie zostały jeszcze rozpoczęte. Jeżeli nic w tej sprawie nie zostanie podjęte, to od kwietnia WWE Main Event będzie dostępne tylko i wyłącznie na kanale WWE Network.

 

 - CJ Parker oraz Aiden English byli obecni za kulisami wczorajszego Monday Night RAW.

 

 - Josh Mathews, Booker T oraz Alex Riley prawdopodobnie za każdym razem będą zasiadać w panelu specjalistów podczas RAW Pre-show oraz RAW Post-show. Dodatkowo za każdym razem jednorazowo dołączać do nich będzie gość specjalny. Na wczorajszym RAW był to Hacksaw Jim Duggan.

 

 - WWE ogłosiło podczas wczorajszego RAW, że czwartą osoba, która zostanie wprowadzona w tym roku do grona Hall of Fame, będzie Paul Bearer. Wideo indukcyjne zapowiadające to wydarzenie znajdziecie Pod tym linkiem.

 

 - Big Show powróci do akcji w ringu WWE podczas najbliższego Friday Night SmackDown.

 

 - Po zejściu z anteny wczorajszego RAW, w ringu pozostali: Kane, Triple H, Randy Orton oraz leżący Daniel Bryan. Z pomocą Bryan'owi przyszedł Big Show, który wdarł się w bójkę z heel'ami i po chwili do brawl'u dołączył kulejący John Cena. Triple H oraz Kane wypadli z ringu, tak więc Orton został sam i kolejno otrzymał on finishery od Daniel'a Bryan'a, Big Show'a oraz John'a Ceny i tym widokiem zakończył się pokaz.

 

 - Oto pojedynki, które zostały potwierdzone na dzisiejszy odcinek WWE Main Event, który jak pisałem już wcześniej będzie transmitowany na żywo na kanale WWE Network:

 • Daniel Bryan vs. Kane;
 • WWE Tag Team Titles Remach: The Usos(c) vs. The New Age Outlaws.

 

 - Hulk Hogan pojawi się za tydzień na RAW i wyda ważne ogłoszenie odnośnie tegorocznej WrestleManii.

 

 - Poniższe zdjęcie przedstawia uraz Sheamus'a, którego doznał podczas pojedynku z Christian'em na wczorajszym RAW.

Sheamus injury

  - Na widowni wczorajszego RAW zasiadło 13731 osób.

 

 - Na ostatnim Monday Night RAW doszło do zmiany posiadaczy pasów Tag Team'owych - bracia Usos pokonali zespół The New Age Outlaws i zostali nowymi mistrzami.

 

 - The Undertaker na pewno pojawi się na RAW 24 marca w Brooklynie oraz 31 marca w Waszyngtonie.

 

 - Wszystko wskazuje na to, że finisher Daniel'a Bryan'a w końcu doczekał się nazwy własnej, a mianowicie nazwy "Knee Plus".

 

 - Rob Van Dam napisał ostatnio na Twitterze, że powróci do WWE w okolicach SummerSlam.


 - Jak się okazuje, pierwotny plan WWE był taki, aby heel turn Batisty nastąpił już na RAW w zeszłym tygodniu, ale zdecydowano się jednak na to, aby poczekać z tym do piątkowego SmackDown, na którym zawodnik ten definitywnie przeszedł turn.

 

 - Na koniec zostawiam wam listę pojedynków, które zobaczymy w tym tygodniu na WWE Superstars:

 • Titus O'Neil vs Zack Ryder;
 • Los Matadores vs Ryback & Curtis Axel.

 

 

Autor: Administrator

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!