Aktualni mistrzowie
WWE World Heavyweight Champion - Brock Lesnar
O walce John'a Ceny z Brock'iem Lesnar'em na PPV SummerSlam mówiło się już od bardzo dawna i kiedy rozpoczął się okres przygotowawczy do największej gali lata informacje te zostały tylko potwierdzone przez samą organizację WWE. Feud tych dwojga panów nie był imponujący, jeżeli w ogóle można to nazwać waśnią, ale sama walka wyszła dość dobrze. Oczywiście pojedynek ten był typowym starciem Lesnar'a, w którym obkłada rywala, a ten stara się przed nim bronić. Koniec walki - Brock Lesnar wykonuje F5 na John'ie Cenie i odlicza go do trzech. Dzień, w którym Brock rozpoczął panowanie jako WWE World Heavyweight Champion to 17 sierpień 2014 rok.

Intercontinental Champion - Dolph Ziggler
Rywalizacja The Miz'a z Dolph'em Ziggler'em rozpoczęła się już na PPV Battleground, kiedy to Miz wyeliminował Ziggler'a z Battle Royal Match'u. W późniejszym czasie organizacja WWE ogłosiła, że Miz będzie bronić tytułu Intercontinental na PPV SummerSlam przeciwko Dolph'owi. Tak jak ogłoszono, tak też się stało i na największej gali lata zobaczyliśmy starcie tych dwojga panów. Walka ta była niezmiernie zacięta i nie brakowało w niej pięknych i imponujących akcji. Koniec walki - Dolph Ziggler wykonuje Zig Zag The Miz'owi i odlicza go do trzech. Dzień, w którym Dolph Ziggler rozpoczął panowanie jako Intercontinental Champion to 17 sierpień 2014 rok.

United States Champion - Sheamus
Na Monday Night RAW, które odbyło się 5 maja, zobaczyliśmy 20-osobowy Battle Royal Match, którego stawką był pas United States. Starcie to trwało ponad 12 minut i nie zabrakło w nim dobrego wrestlingu. Na początku, jak to bywa w takich walkach, było sporo zamieszania, ale z czasem było go coraz mniej. W samej końcówce zobaczyliśmy ładne akcje, w których to Dean Ambrose wyeliminował na początku Curtis'a Axel'a, potem Ryback'a i następnie Jack'a Swagger'a. Po tych atrakcjach w ringu pozostali tylko dwaj zawodnicy, a mianowicie Dean oraz Sheamus. Ambrose szybko jednak chwilę później otrzymał od Sheamus'a Brogue Kick i kolejno został wyrzucony przez trzecią linę z ringu i w ten sposób poznaliśmy nowego mistrza. Dzień, w którym Sheamus rozpoczął panowanie jako United States Champion to 5 maj 2014 rok.

Divas Champion - Paige
Feud AJ Lee z Paige trwał już od bardzo dawna i na PPV SummerSlam doszło do kolejnego starcia tych dwojga pań. Jeśli chodzi o sam pojedynek, to jak na divy wypadł on bardzo dobrze i świetna końcówka tylko nadała klimat całej walki. Paige spisała się w tym starciu świetnie i zasłużenie odebrała tytuł Divas AJ Lee. Dzień, w którym zawodniczka ta rozpoczęła panowanie jak Divas Champion to 17 sierpień 2014 rok.

Tag Team Champions - The Usos (Jey & Jimmy Uso)
Po tym jak Jey & Jimmy Uso pokonali na RAW 24 lutego team The New Age Outlaws, wywalczyli sobie miano pretendentów do tytułów Tag Team'owych. Początkowo zakładano, że do tego pojedynku dojdzie dopiero na WrestleManii XXX, ale jednak stało się inaczej i starcie to mogliśmy zobaczyć już na RAW w Chicago. Walka co prawda nie była zbyt długa, ale nie zabrakło w niej kilku fajnych akcji drużynowych. The Usos już od dłuższego czasu spisywali się całkiem dobrze i tym razem także udowodnili wszystkim, że walczyć potrafią. Po pięknym Superkick'u i późniejszym Frog Splash'u, Jey odliczył swojego rywala do trzech i w ten sposób poznaliśmy nowych mistrzów. Dzień, w którym bracia Uso rozpoczeli panowanie jako Tag Team Champions to 3 marzec 2014 rok.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!